ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра бальної хореографії

 • Бортник Катерина Віталіївна - завідувач кафедри, кандидат мистецтвознавства, доцент
 • Широковська Олександра Миколаївна – викладач
 • Носова Зоя Володимирівна – викладач
 • Меліхов Вадим Іванович - викладач
 • Атабалова Марія Федорівна – викладач
 • Сластіна Євгенія Юріївна – викладач
 • Нестеренко Максим Олегович – викладач
 • Федорченко Денис Ігорович – викладач
 • Різник Володимир Едуардович - викладач
 • Терентьєва Людмила Григорівна – концертмейстер
 • Євченко Юрій Володимирович – концертмейстер
 • Мандриченко Ада Миколаївна – старший лаборант

Персоналії:

Бортник К.В. завідувач кафедри, кандидат мистецтвознавства. Викладає " Методика роботи з хореографічним колективом ", " Методика роботи з професійним хореографічним колективом ", "Танець" для студентів факультету театрального мистецтва.

Широковська О.М., виконавиця бальних танців міжнародного класу, фіналист та призер фестивалів-конкурсів бального танцю, в тому числі міжнародних. Суддя вищої категорії Федерації танцювального спорту Украини, суддя World Dance Council. Викладає: "Хореографічний ансамбль", "Європейський бальний танець та методика його викладання", "Мистецтво балетмейстера".

Носова З.В., неодноразова чемпіонка України, суддя вищої категорії ФТСТУ, суддя міжнародної категорії WDC. Виконавиця бальних танців з латиноамериканської програми. Тренер танцювального клубу "Легенда". Викладає: "Латиноамериканський бальний танець та методика його викладання", "Мистецтво балетмейстера", "Хореографічний ансамбль".

Меліхов В.І., суддя вищої категорії Федерації танцювального спорту України. Суддя, тренер зі спортивних танців міжнародної танцювальної спілки. Організатор творчих заходів різного рівня. Викладає: "Європейський бальний танець та методика його викладання", "Латиноамериканський бальний танець та методика його викладання", "Мистецтво балетмейстера", "Хореографічний ансамбль".

Атабалова М.Ф., постановник дитячих балетних вистав та автор і хореограф дитячого мюзиклу "Кошкин дом"; працювала артдиректором у компанії "Європоль" (м.Харків); артисткою балету вищої категорії у державному підприємстві "Молодість" (м.Київ). Викладае: "Класичний танець та методика його викладання", "Сучасний анець".

Сластіна Є.Ю., закінчила Харківську державну академію культури у 2000 році за спеціалізацією "Народна хореографія". Після закінчення працює на кафедрі бальної хореографії. Викладае: "Класичний танець та методика його викладання".

Нестеренко М.О., вчитель танцю категорії MEMBER Української Ради танцю, фіналіст та призер конкурсів і відкритих чемпіонатів бального танцю в Україні, Росії, Литві, Молдові, Польщі. Суддя вищої категорії ФТСТУ, суддя міжнародної категорії WDC. спортивний комісар Міжнародного фестивалю бального танцю "Дзеркальний струмінь" та інших змагань зі спортивного бального танцю національного і міжнародного рівнів. Відповідальний секретар Харківської обласної асоціації спортивного танцю. Викладає: "Європейський бальний танець та методика його викладання", "Латиноамериканський бальний танець та методика його викладання", "Хореографічний ансамбль".

Федорченко Д.І., фіналіст та призер відкритих змагань України, фіналіст чемпіонату Польщі, Суддя ФТСУ, тренер зі спортивних бальних танців, Викладає: "Європейський бальний танець та методика його викладання", "Хореографічний ансамбль", "Латиноамериканський бальний танець та методика його викладання", "Бальний танець".