НОВИНИ

ЛЮТИЙ 2017

Святковий вечір "Я ВИБИРАЮ БЕРЕЗІЛЬ"

27.02.2017 о 15:00 в Малій залі ХДАК кафедра режисури та кафедра майстерності актора проводить Святковий вечір з нагоди 130–річчя від дня народження Леся Курбаса "Я ВИБИРАЮ БЕРЕЗІЛЬ".

Змістовне наповнення вечора:

• Відкриття виставки, присвяченої одному з провідних діячів відродження української національної культури – Лесю Курбасу.

• В рамках урочистостей на честь ювілею видатного режисера «Слово про дослідження науковців та викладачів мистецьких вузів України щодо спадщини майстра».

• Відеопрезентації: «Ідейно-логічний еквівалент життєвого й творчого шляху Л. Курбаса – гідність митця», «Курбасівська спадщина: скарб натхнення, думок, болю і плачу».

Детальніше »

До уваги студентів ХДАК!

Затримка у виплаті академічної стипендії пов'язана з відсутністю паспорту бюджетної програми на 2017 рік, який готується Міністерством культури.

До отримання академією зазначеного паспорту Обласне державне казначейство не здійснює відповідних фінансових операцій з ХДАК.

Ректорат ХДАК.


День відкритих дверей

05 березня 2017 року о 10:00 в актовій залі головного корпусу Харківської державної академії культури буде проводитись День відкритих дверей.

Запрошуємо випускників шкіл та інших навчальних закладів!

Детальніше »

лютий 2017 січень 2017 »