НОВИНИ

БЕРЕЗЕНЬ 2018

Вітаємо викладача Харківської державної академії культуриМіжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Grand Music Fest"

16-18 березня 2018 р. в Харкові пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Grand Music Fest", організатором якого виступила Європейська молодіжна ліга. Мета та основні завдання фестивалю:
- Відродження, збереження та розвиток національних культур.
- Знайомство з кращими солістами та ансамблями для встановлення творчих контактів між учасниками і обміну досвідом роботи.
- Створення умов для розвитку дитячої та юнацької творчості.

Номінації конкурсу: оригінальне мистецтво (інструментальна музика, художнє читання, естрадні мініатюри, театр танцю та ін.), хореографічне мистецтво та вокальне мистецтво.
У номінації "Оригінальне мистецтво", жанр "Інструментальна музика", V-а вікова категорія (18-25 років) лауреатом 2 премії стала Опаріна Олена, студентка I курсу кафедри народних інструментів факультету музичного мистецтва ХДАК. Клас викл. Пасічинської Т.В.Звіт про хід спартакіади ХДАК

20 березня 2018 року відбулися змагання з жиму штанги за програмою XV Спартакіади ХДАК. У цьому виді взяли участь студенти 5 факультетів.

Вітаємо переможців:

1 кат. (до 60 кг)
Чухов Микола (ФУБ)

2 кат. (до 67 кг)
Федоренко Роман (СК)

3 кат. (до 75 кг)
Шидич Артем - 1 м (ММ)
Великий Олег - 2 м (ММ)
Ляленко Георгій - 3 м (ФУБ)

4 кат. (більше 75 кг)
Семенов Богдан (ХМ)Кафедра фізичної культури і здоров’я запрошує усіх бажаючих на змагання з настільного тенісу 11 квітня 2018 р. о 15.00 у спортивній залі.


Звіт інтелектуальної спільноти ХДАК «Платформа 15» про
міждисциплінарний семінар «Гендер: злами культури»

Минулої суботи, 17 березня 2018 р., у хабі соціальної активності «Студія 42» відбувся семінар інтелектуальної спільноти ХДАК «Платформа 15» (модератори: Н. Є. Шолухо, доц. каф. філософії та політології ХДАК, В. С. Мірошниченко, ст. викл. каф. менеджменту культури та соціальних технологій ХДАК) за участю студентів, магістрів, аспірантів, викладачів ХДАК та інших ВНЗ Харкова.

Дискусійна тема була розкрита в доповідях аспірантки ХНУ ім. В. Н. Каразіна Валентини Кисельової «Гендерна політика та політика гендеру», магістерки ХДАДМ Вікторії Найденко «Маскулізм в системі гендеру» та аспірантки і викладачки ХДАК Наталі Ковальчук «Гендерна ідентичність в парадигмах сексизму й фемінізму».

Після традиційного вже чаювання творчим подарунком для присутніх став перформанс «Я – Ти, Ти – не Я» «Дуже Відомого Театру» за участю аспірантки і викладачки ХДАК Наталі Ковальчук, присвячений такій нагальній проблемі українського суспільства як трансформація статусу жінки у сімейних стосунках.

З відео-версіями доповідей, іншими світлинами та анонсами нових заходів можна ознайомитися за посиланнями:
- наша сторінка на Facebook
- наш канал на YouTubeЗасідання спеціалізованої вченої ради Д 64.807.01

22 березня 2018 року відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.807.01 з приводу захисту дистертації:

22.03.2018 о 15:00:
1. Понікаровська Наталія Андріївна "Трансформація образів танатичної міфології в традиційній культурі України", 26.00.04 – українська культура. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата культурології.

Детальніше »

Вітаємо жінок та дівчат зі святом весни

Нехай вічно молода весна наповнить Вашу оселю
щастям, радістю і теплом люблячих сердець Ваших близьких.
Хай кожен день принесе нові можливості
для здійснення Ваших бажань і мрій!Адміністрація Харківської державної академії культури!


Увага! Мніністерство освіти і науки України та Кризовий комітет Міненерговугілля

Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.


Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 3 березня 2018 року.

Нагадуємо, що 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що стосуються призупинення роботи закладів освіти. Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що знаходяться в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно.

Аудиторні заняття для студентів Харківської державної академії культури відбудуться згідно розкладу.

Детальніше »

Звіт про хід спартакіади ХДАК

28 лютого 2018 року відбулися змагання з шахів за програмою XV Спартакіади ХДАК. У цьому виді прийняли участь 16 студентів.

Вітаємо переможців:

Серед дівчат
1 місце - Матвєйко Наталія ФУБ
2 місце – Лєженцева Анастасія СК
3 місце – Трішина Ірина СК


Серед чоловіків
1 місце – Єрмоленко Іван ММ
2 місце – Афанасьєв Володимир СК
3 місце – Кисельов Віталій ФУБ


Кафедра фізичної культури і здоров’я запрошує усіх бажаючих взяти участь у подальших змаганнях.


« квітень 2018 березень 2018 лютий 2018 »