НОВИНИ

КВІТЕНЬ 2019

Знайомство з вишиванковою традицією

Слухачі підготовчого відділення Харківської державної академії культури долучилися до Всесвітнього дня вишиванки. Це міжнародне свято, започатковане 2006 року, відзначається у третій четвер травня і покликане популяризувати традиції створення і носіння вишитого українського одягу.

Цього року свято припало на 16 травня. Слухачі підготовчого відділення ХДАК змогли дізнатися про різні орнаменти і способи вишивання, приміряли етнічний український одяг.
Адміністрація ХДАК з глибоким сумом повідомляє


Адміністрація Харківської державної академії культури з глибоким сумом повідомляє про смерть віце-президента, академіка Національної академії мистецтв України, Заслуженого діяча мистецтв України, професора, доктора філософії, директора Інституту культурології НАМУ та радника Президента України Юрія Петровича БОГУЦЬКОГО.

У ці важкі для його рідних, близьких, колег та однодумців покійного дні ми поділяємо почуття суму та скорботи від непоправної, тяжкої втрати. Світлий, добрий спомин про Юрія Петровича назавжди залишиться в серцях усіх, хто мав честь знати, любив та поважав цю високодостойну людину.

Із щирим співчуттям
Ректор В.М.Шейко


План заходів для реєстрації вступника на навчання для здобуття ступеня магістр


травень 2019 квітень 2019 »