ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра народних інструментів

ОПП Бакалавр - "Народні інструменти"

Гарант ОПП. Шемет Лариса Василівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент.

Мета. Метою програми є підготовка високопрофесійних фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми у сфері музичного, зокрема народно-інструментального виконавського мистецтва, що передбачає застосування певних теорій та методів концертно-виконавської та педагогічної діяльності у сфері музичного мистецтва і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Придатність випускників до працевлаштування. Бакалавр музичного мистецтва освітньої програми «Народні інструменти» підготовлений до виконання відповідних професійних робіт за Класифікатором видів економічної діяльності ДК 009:2010 та Класифікатором професій ДК 003:2010.
Професії та професійні назви робіт, що здатен виконувати бакалавр музичного мистецтва:
2320 Викладач-інструменталіст (народних, духових спеціальних інструментів)
2320 Викладач професійного навчально-виховного закладу
2453.2 Артист ансамблю (пісні й танцю, вокально-інструментального, вокального, естрадно-інструментального, хорового, народних інструментів та ін.)
2453.2 Артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.)
2453.2 Артист-соліст-інструменталіст
2453.2 Асистент диригента
2453.2 Диригент
3340 Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів
Бакалавр музичного мистецтва освітньої програми «Народні інструменти» може працювати в концертних установах (у філармоніях, музичних та музично-драматичних театрах, будинках творчості, закладах народної творчості, в державних, муніципальних, військових та ін. оркестрах, ансамблях тощо), загальноосвітніх навчальних закладах, закладах позашкільної освіти (центрах дитячої та юнацької творчості), навчальних музичних закладах різних рівнів (у музичних студіях, музичних школах, школах мистецтв, музичних училищах, училищах культури і мистецтв), наукових і методичних установах на посадах, передбачених для заміщення спеціалістами з вищою освітою типовими номенклатурами посад.

Освітньо-професійна програма


ОПП Магістр - "Народні інструменти"

Гарант ОПП. Лошков Юрій Іванович, професор, доктор мистецтвознавства, професор.

Мета. Метою програми є підготовка високопрофесійних фахівців, які володіють навичками концертно-виконавської, диригентської, дослідницької, педагогічної діяльності у сфері музичного мистецтва, забезпечення умов формування і розвитку магістрантами програмних компетентностей, що дозволять їм оволодіти основними знаннями, вміннями, навичками, необхідними для здійснення фахової діяльності у сфері музичного мистецтва та викладання спеціальних дисциплін

Придатність випускників до працевлаштування.
Орієнтовний перелік професій, на фахову підготовку з яких може бути спрямована освітньо-професійна програма зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво» (згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України (ДК 003:2010):
2320 Викладач-інструменталіст (народних, духових, спеціальних інструментів)
2320 Викладач професійного навчально-виховного закладу
2453.2 Артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.)
2453.2 Артист-соліст-інструменталіст
2453.2 Бандурист
2453.2 Бандурист-співак
2453.2 Диригент
2455.2 Керівник музичний
Магістр музичного мистецтва підготовлений до виконання професійних робіт, які передбачають працевлаштування випускників у різноманітних закладах культури (філармоніях, театрах, концертних організаціях тощо), закладах передвищої фахової та вищої музичної освіти, засобах масової інформації (радіо, телебачення тощо), а також в інших установах (будинках творчості, закладах народної творчості, в державних, муніципальних, військових та ін. оркестрових та хорових колективах, ансамблях, музично-виконавських проєктах, у сфері місцевого та державного управління культури тощо).

Освітньо-професійна програма