ФАКУЛЬТЕТ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА


Борис Ігор Олександрович

декан факультету,
заслужений діяч мистецтв України, доцент

Заступник декана:
Цицирев Віктор Миколайович, доцент, заслужений артист України

Фахівець - Шаабдієва Оксана Василівна

Контакти факультету:
Телефон: (057) 712-25-12
Адреса: вул. Конторська, 1, 3-й корпус


Факультет на базі попередніх існуючих факультетів режисерсько-хореографічних та театрально-кіно-телемистецтва було створено 2 вересня 2009 року (наказ № 239-к) і отримав назву – факультет театрального мистецтва ХДАК. Основу факультету складають три кафедри – кафедра майстерності актора, кафедра режисури, кафедра історія України. Усі кафедри очолюють відомі як в України так і за її межами фахівці.

На факультеті працює більше сорока викладачів, серед яких: три заслужених діяча мистецтв України, сім заслужених артистів України, один заслужений артист Молдови, три народних артиста України, три професори, п’ятнадцять доцентів, чотирнадцять кандидатів педагогічних, историчних наук та мистецтвознавства, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Факультет має свою матеріально-технічну базу, учбовий театр, п’ять спеціалізованих аудиторій, тощо.

До складу факультету сценічного мистецтва входять наступні кафедри:
- кафедра майстерності актора
- кафедра режисури
- кафедра іноземних мов


Програми фахових вступних випробувань та додаткових іспитів у 2019 році

УВАГА АБІТУРІЄНТАМ ТА МАЙБУТНІМ МОЛОДИМ МИТЦЯМ!!!

З 14 по 20 травня 2017 р. відбудеться Міжнародний фестиваль театрального мистецтва «Театр майбутнього». До участі у фестивалі запрошуються студенти ліцеїв, гімназій, театральних коледжів, вищих учбових закладів театрального спрямування як України, так і близького та далекого зарубіжжя. Мета фестивалю – пошук молодих талановитих митців і водночас здійснення можливості знайти своє достойне місце в професійному театрі, кіно, телебаченні та інших видах мистецтв.

В межах фестивалю відбудуться два Всеукраїнських мистецьких захода: конкурс акторів «Розумний арлекін» та традиційний конкурс читців «Білі конвалії», які в цьому році присвячуються визначному діячу театрального мистецтва, реформатору сцени Л. С. Курбасу з нагоди 130-річчя від дня народження та 100-річчя створення «Молодого театру».

Святковий вечір з нагоди 130–річчя від дня народження Леся Курбаса "Я ВИБИРАЮ БЕРЕЗІЛЬ"


Учбовий театр Харківської державної академії культури з 27 березня по 20 червня 2017 р. запрошує глядачів на щорічний відкритий показ кафедр майстерності актора та режисури факультету сценічного мистецтва ХДАК дипломних робіт, що має за мету підсумок якісного рівня навчання за опанованими спеціальностями майбутніх акторів та режисерів. Вистави представлятимуть творчі майстерні, що очолюються видатними професіоналами сцени та викладачами суміжних спеціалізацій, зокрема хореографії, сценічної мови, вокалу, пластичних культур (фехтування, ритміки, танцю).

Розклад показу вистав буде подано окремо.


Рейтинг успішності студентів денної форми навчання факультету СМ за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2020/2021 року