ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Ансамбль бального танцю «Креатив»

Колектив було створено у 2012 р. Художніми керівниками ансамблю бального танцю «Креатив» є викладачі кафедри сучасної та бальної хореографії Меліхов Вадим Іванович та Жук Інесса Вікторівна.

Репертуар ансамблю складають хореографічні композиції, окремі танцювальні номери європейської та латиноамериканської програм.

Ансамбль «Креатив» бере активну участь у святкових концертах академії та провідних творчих заходах, змаганнях та фестивалях з бального танцю Харкова, а саме: всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Перша столиця», міжнародний фестиваль танцю «Дзеркальний струмінь», міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія Па», міський фестиваль студентської художньої самодіяльності «Студентська весна», «Кубок віденського вальсу», Спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця».

У 2013 р. на змаганнях під егідою Укрзалізниці ансамбль «Креатив» посів І місце у номінації «Колективи».

У листопаді 2014 р. колектив брав участь в обласних змаганнях зі спортивних бальних танців та здобув перемогу у м.Київ на фестивалі, присвяченому дню незалежності цього міста.

У 2015 р. – ансамбль брав участь у встановленні рекорду України "Наймасовіше виконання віденського вальсу на одній локації", у 2017 р. – «Найбільша кількість учасників танцювального фестивалю» в рамках VIII Міжнародного фестивалю танцю «Дзеркальний струмінь».

Завдяки участі у творчій роботі ансамблю бального танцю «Креатив», студенти вдосконалюють свою виконавську та акторську майстерність, набувають практичного досвіду проведення репетиційної роботи, організації концертних виступів, конкурсів, фестивалів та змагань.