НОВИНИ

СЕРПЕНЬ 2022

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ КУЛЬТУРИ

В цей складний для нашої країни час повідомляємо, що Академія продовжує освітню діяльність та чекає на зустріч з вами в новому навчальному році, який ми готові розпочати 1 вересня 2022 року в звичайному режимі, тобто офлайн форматі. Утім, формат освітнього процесу буде залежати від актуальної на початок вересня 2022 р. ситуації в Україні, зокрема таких факторів, як безпека життєдіяльності в Харкові в умовах військового стану та карантинні обмеження в Україні, які нині діють до 31.08.2022 р.

Платня за здобуття освіти студентами, які навчаються за кошти фізичних та/або юридичних осіб, у зв'язку з ситуацією в країні, в 2022/2023 навч. р. збільшуватися не буде.

Щодо відновлення функціонування гуртожитку № 1, ХДАК взаємодіє з ХОВА та МКІП України в контексті вирішення питання усунення пошкоджень будівлі, завданих внаслідок обстрілів (бомбардувань) з боку військових формувань російської федерації. В гуртожитку ведуться невідкладні відновлювальні роботи. Також, можливе розселення з вересня 2022 р. здобувачів освіти ХДАК у гуртожитку № 2.

Оплата за гуртожиток здійснюється у відповідності до угоди, яка гарантує зберігання за мешканцем ліжко-місця протягом строку дії договору. Оплату за проживання можна здійснити у будь-який зручний час. Систематично не сплачуючи за проживання, мешканці гуртожитку порушуватимуть Правила внутрішнього розпорядку, що може бути підставою для виселення таких мешканців з гуртожитку. Порушення строків оплати за гуртожиток в умовах воєнного стану не вважається порушенням правил проживання та умов договору.

Наголошуємо, що кожен мешканець має право на відтермінування оплати та реструктуризацію боргу. Водночас, якщо у вас є фінансова можливість сплатити за проживання у гуртожитку, закликаємо зробити це, адже гуртожитки Академії необхідно утримувати на належному рівні, забезпечуючи їх функціювання.

Для відтермінування оплати мешканцю необхідно написати особисту заяву (Додаток 1), підписати її електронним підписом та направити на офіційну електронну адресу Академії: rector@ic.ac.kharkov.ua . Для реструктуризації боргу необхідно написати особисту заяву (Додаток 2) підписати її електронним підписом та направити на офіційну електронну адресу Академії: rector@ic.ac.kharkov.ua .

Оплата для здобувачів освіти (студентів, аспірантів, інших осіб) буде нараховуватися таким чином:
1. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично перебувають у гуртожитках, нараховуватиметься повна вартість проживання відповідно до чинної калькуляції, зокрема й вартість наданих комунальних послуг.
2. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично не перебувають у гуртожитках, але не пройшли процедуру виселення, нараховуватиметься оплата за проживання відповідно до чинної калькуляції, окрім вартості комунальних послуг (електроенергії, водопостачання та водовідведення, газопостачання та інші енергоносії). Оплата за теплопостачання нараховуватиметься у повному обсязі.

За бажанням мешканці можуть ініціювати дострокове розірвання угоди на проживання у гуртожитку та добровільно виселитися у загальному порядку. У такому випадку між особою та Академією підписується додаткова угода про розірвання (Додаток 4), здійснюється звільнення кімнати, вивезення речей, відбувається здача майна та обладнання ХДАК. Враховуючи безпекову ситуацію у місті Харкові, Академія надає можливість дистанційного виселення з гуртожитку за бажанням особи. Для оформлення такої заяви на виселення мешканцю необхідно:
1. Розрахуватися за проживання та використані фактично комунальні послуги.
Дізнатися стан рахунку можна, звернувшись до свого деканату, або до бухгалтерії за тел. 057 731-38-61, 057 771 00 36
2. Написати заяву (Додаток 3) у електронному вигляді із обов’язковим застосування ЕЦП про розірвання угоди за власним бажанням.

Наголошуємо, що за умови офіційного виселення з гуртожитку ліжко-місце за мешканцем НЕ зберігається, на такі місця можуть бути поселені інші особи.

Вдячні вам за розуміння.
З повагою, адміністрація ХДАК.


Greetings from Eurasia Conferences

Eurasia Conferences would like to solicit your gracious presence as a Speaker/Delegate/Student for our upcoming conferences at Bangkok, Thailand and Valencia, Spain. Your participation and support are essential to the success of the conference. And we believe your participation will bring more glory to our conferences.

For more details regarding Bangkok, Thailand conferences please visit the below link https://eurasiaconferences.com/bangkok-conferences

For more details regarding Valencia, Spain conferences please visit the below link https://eurasiaconferences.com/spain-conferences

For Abstract Submission reply us at: submit@eurasiaconferences.com


Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у
ХV Міжнародній науково-практичній конференції
«MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS»
яка пройде 14-16 серпня 2022 р.
у м. Берлін, Німеччина

Для участі у конференції необхідно до 13 серпня 2022 надіслати на електронну адресу berlin@sci-conf.com.ua:
• текст доповіді, оформлений згідно з вимогами;
• заявку на участь у конференції;
• скановану копію квитанції про сплату оргвнеску.

Тематичні напрями роботи конференції:
СЕКЦІЯ 01. Сільськогосподарські науки.
СЕКЦІЯ 02. Ветеринарні науки.
СЕКЦІЯ 03. Біологічні науки.
СЕКЦІЯ 04. Медичні науки.
СЕКЦІЯ 05. Фармацевтичні науки.
СЕКЦІЯ 06. Хімічні науки.
СЕКЦІЯ 07. Технічні науки.
СЕКЦІЯ 08. Фізико-математичні науки.
СЕКЦІЯ 09. Географічні науки.
СЕКЦІЯ 10. Геолого-мінералогічні науки.
СЕКЦІЯ 11. Архітектура.
СЕКЦІЯ 12. Астрономія.
СЕКЦІЯ 13. Педагогічні науки.
СЕКЦІЯ 14. Психологічні науки.
СЕКЦІЯ 15. Соціологічні науки.
СЕКЦІЯ 16. Журналістика.
СЕКЦІЯ 17. Мистецтвознавство.
СЕКЦІЯ 18. Історичні науки.
СЕКЦІЯ 19. Культурологія.
СЕКЦІЯ 20. Література.
СЕКЦІЯ 21. Політичні науки.
СЕКЦІЯ 22. Філологічні науки.
СЕКЦІЯ 23. Філософські науки.
СЕКЦІЯ 24. Економічні науки.
СЕКЦІЯ 25. Юридичні науки

Детальніше »

Про відбір кандидатів у експерти з розгляду проєктів
наукових (науково-технічних) робіт та звітів про їх виконання
Про призначення виконуючою обов'язки ректора
Творчий конкурс 1-2 курси, співбесіда, фаховий іспит

День відкритих дверей кафедри майстерності актора

Посилання на відеоконференцію Google Meet
серпень 2022 липень 2022 »