декана факультету музичного мистецтва (1,0 ст., 1 особа)
Вимоги до кандидата: з числа науково-педагогічних працівників факультету, який має науковий ступінь; стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти не менше п'яти років; користується авторитетом у колективі працівників та здобувачів вищої освіти.
кафедра музейно-туристичної діяльності: доцент (0,25 ст., 1 особа)
для викладання дисциплін «Конфліктологія та управління конфліктами», «Соціологія масової комунікації», «Менеджмент соціокультурної діяльності», КЗВ «Пропаганда та контрпропаганда».
Вимоги до кандидата: фахова вища освіта відповідно до профілю кафедри; науковий ступінь та вчене звання (доцента) відповідно до напрямку кафедри (соціологічні науки), наявність науково-педагогічного стажу у закладах вищої освіти (більше 5 років), відповідність кадровим вимогам Ліцензійних умов.
кафедра естрадного та народного співу: доцент (1,0 ст., 1 особа)
для викладання дисциплін “Естрадний спів”, “Методика викладання спеціальних дисциплін”, “Історія і теорія вокального виконавства”, “Стилі та напрямки естрадної музики”, “Професійно-педагогічні технології в музичній освіті”, “Основи диригування”.
Вимоги до кандидата: фахова вища освіта відповідно до профілю кафедри; науковий ступінь кандидата мистецтвознавства; стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти не менше п'яти років; наявність наукових праць та науково-методичних матеріалів за напрямом роботи кафедри; відповідність кадровим вимогам Ліцензійних умов.
кафедра фортепіано: доцента (1,0 ст., 1 особа)
для викладання дисциплін “Спецінструмент”, “Фортепіано”, КЗВ “Основи сценічної майстерності піаністів”, “Концертмейстерський клас”, “Науково-дослідна робота”.
Вимоги до кандидата: фахова вища освіта відповідно до профілю кафедри; науковий ступінь кандидата мистецтвознавства; стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти не менше п'яти років; значні досягнення у професійній діяльності; наявність наукових праць та науково-методичних матеріалів за напрямом роботи кафедри; відповідність кадровим вимогам Ліцензійних умов.
кафедра фотомистецтва та операторської майстерності: викладача (0,4 ст., 1 особа)
для викладання курсів “Відеоарт та експериментальне відео” та “Мистецтво фотографії”.
Вимоги до кандидата: повна вища освіта за спеціальністю “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” або “Журналістика”; досвід творчої роботи у фотожурналістиці (репортажна фотографія); досвід виставкової діяльності у царині діджитал/медіаарту; володіння англійською мовою (рівень володіння не нижче В2); відповідність кадровим вимогам Ліцензійних умов.
кафедра телерепортерської майстерності: завідувача кафедри (1,0 ст., 1 особа)
Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідно до профілю кафедри; наявність почесного/вченого звання; наявність науково-методичних праць з освітніх компонентів та апробаційних праць за профілем кафедри; досвід роботи у тележурналістиці понад 5 років; досвід адміністративної роботи у телеіндустрії; відповідність кадровим вимогам Ліцензійних умов.
Термін подання заяв на участь у конкурсі: по 06 грудня 2024 року.
Претендент на посаду науково-педагогічного працівника подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- копію паспорта;
- особовий листок з обліку кадрів, власноруч заповнений претендентом;
- копії документів про повну вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня, прирівняного до магістерського, за профілем кафедри за відповідною спеціальністю; науковий ступінь, вчене /почесне/ звання;
- документ про підвищення кваліфікації за останні п’ять років;
- список наукових та творчих досягнень, підписаний претендентом;
- документи, які підтверджують відповідність освітньої та/або професійної кваліфікації, а також досягнення у професійній діяльності за останні п'ять років відповідно до кадрових вимог Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2021 р. № 365;
- документи, що засвідчують рівень володіння державною мовою: копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що він підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;
- письмову згоду на обробку персональних даних.
Претендентом, за його бажанням, можуть бути надані й інші документи, що засвідчують його професійні якості.
Документи щодо участі у конкурсі подаються особисто претендентом або надсилаються поштою за адресою: Бурсацький узвіз, 4, м. Харків, 61057, ХДАК, відділ кадрів. Телефон для довідок: 731-11-76.
Примітка: академія житлом не забезпечує.