НОВИНИ

ЖОВТЕНЬ 2021

Звіт. Майстер-клас аспірантки факультету музичного мистецтва

18 жовтня 2021 р. відбувся майстер-клас аспірантки факультету музичного мистецтва Лу Тунзе, яка працює доцентом Лоянського педагогічного університету Китаю.

Лоянський педагогічний університет є стратегічним партнером Харківської державної академії культури. Метою спільної діяльності закладів вищої освіти України та Китаю є забезпечення інтеграції вищої освіти у світовий науковий та освітній простір, об’єднання й координації зусиль представників академічної спільноти для проведення наукових досліджень, освітньої й методичної роботи, підвищення професійної компетентності здобувачів вищої освіти, науковців та викладачів.

Куратором співпраці з боку Лоянського педагогічного університету є аспірантка Лу Тунзе.

До співпраці також залучені викладачі ЗВО, аспіранти ХДАК, які також навчаються в ХДАК за спеціальністю 025 Музичне мистецтво.

Під час майстер-класу аспіранти з Китаю та України брали активну участь в обговоренні особливостей системи організації вищої музичної освіти Китаю на прикладі Лоянського педагогічного університету, який веде активну участь у наукових проєктах, організації науково-практичних конференцій різного рівня, проведенні вебінарів міжнародного рівня, наукових і методичних семінарів для викладачів та здобувачів вищої освіти.

Презентація у форматі PPTX (5,55 Мб)


Круглий стіл кафедри теорії та історії музики

Запрошуємо академічну спільноту взяти участь у роботі круглого столу "Стратегії та перспективи розвитку освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії з музичного мистецтва", організованого за ініціативою кафедри теорії та історії музики Харківської державної академії культури.

Запрошуємо 19 жовтня 2021 р. о 15:00 представників академічної спільноти, науковців, фахівців-практиків та роботодавців долучитися до роботи круглого столу.

Посилання на відеозустріч: https://us02web.zoom.us/j/81436750457?pwd=eUJVRXlibWVKK1V4eG1TRVp6aW1YQT09
Ідентифікатор конференції: 814 3675 0457
Код доступу: 12345
Зустріч з турецькою делегацією

ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КУЛЬТУРИ ТА
УНІВЕРСИТЕТ 9 ВЕРЕСНЯ (ТУРЕЦЬКА РЕСПУБЛІКА)
УКЛАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

05 жовтня 2021 Харківську державну академію культури відвідали представники Університету 9 вересня (Dokuz Eylül Üniversitesi,) з м. Ізмір (Турецька Республіка) – декан факультету образотворчих мистецтв професор Якуб Озтуна та завідувач кафедри графіки професор Фуат Акденізлі.

Під час зустрічі з турецькими колегами йшлося про перспективи розширення співпраці між Харківською державною академією культури та Університетом 9 вересня в галузі культури і мистецтва, увагу було акцентовано на важливості плідної взаємодії між українськими та турецькими закладами вищої освіти, перспективах академічних обмінів для здобувачів вищої освіти та викладачів, реалізації спільних мистецьких і наукових проєктів, участі в міжнародній грантовій діяльності.

У контексті досягнутих домовленостей укладено договір про співпрацю між Харківською державною академією культури та Університетом 9 вересня (Dokuz Eylül Üniversitesi).


Майстер-клас Жоеля Шапрона

Факультет аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії культури запрошує на майстер-клас видатного французького кінознавця, провідного фахівця і експерта UniFrance з популяризації та просування французького кіно Жоеля Шапрона.

Майстер клас відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM.
Посилання: https://us02web.zoom.us/j/87634134408?pwd=cENOM1BKNnlDS0NIV21GYUVZM28vUT09
Ідентифікатор конференції: 876 3413 4408
Код доступу: 00000
жовтень 2021 вересень 2021 »