НОВИНИ

ЛИСТОПАД 2021

Соціологічне опитування "Молодь та наркотики"

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Дані будуть використані тільки після комп’ютерної обробки в узагальненому виді. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодіагностичні методики спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем, таких як депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо. Ви матимете можливість роздрукувати свої відповіді після заповнення опитувальника аби самостійно проаналізувати їх або, за потреби, звернутись до психолога або іншого фахівця.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням: https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963.

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер на сайті навчального закладу або через наведений QR код.Опитування проводить Соціологічна Асоціація України та Харківський національний університет внутрішніх справ за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА в межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки, дослідження включено до Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021 – 2027 роки. Це опитування регулярно проводиться з 1995 року серед студентської молоді м. Харкова. З даними звітів за попередні роки можна ознайомитись за посиланням https://doi.org/10.32631/dr2021.

Якщо у Вас є питання відносно цього дослідження Ви можете їх адресувати відповідальному виконавцю – кандидату соціологічних наук, доценту Сердюку Олексію Олександровичу, e-mail: serdyuk@univd.edu.ua Відповіді на запитання займуть у Вас приблизно 20 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення і повернутись назад у вільний час.

Якщо Ви готові взяти участь в опитуванні – перейдіть за посиланням: https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963.


Лекція-бесіда «Профілактика захворювання на ВІЛ/СНІД»
до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра фізичної культури і здоров’я Харківської державної академії культури запрошує вас на лекцію-бесіду «Профілактика захворювання на ВІЛ/СНІД», яка проводиться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Лектор – доцент кафедри фізичної культури і здоров’я Харківської державної академії культури, кандидат біологічних наук, доцент Кушнарьов Ігор Олегович.

Час проведення: 2 грудня о 14:00.

Підключення до конференції Zoom: https://zoom.us/j/97131052584?pwd=UnpXZUhkOUd2ZkdPcGVVTXRMK0c1dz09
Ідентифікатор конференції: 971 3105 2584
Код доступу: 0000

Модератор: Цигановська Н.В. – завідувачка кафедри фізичної культури і здоров’я Харківської державної академії культури.
Круглий стіл «Права людини в сучасному суспільстві»

Шановні студенти, викладачі та партнери!

Кафедра туристичного бізнесу ХДАК запрошує всіх бажаючих прийняти участь у роботі круглого столу «Права людини в сучасному суспільстві», який проводиться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Круглий стіл відбудеться 30.11.2021 р. о 14.00 в дистанційному режимі
Посилання в ZOOM: https://zoom.us/j/99955757045?pwd=RzhPRnk0aHpKeEtyL0JFR0NicDhtZz09
Ідентифікатор конференції: 999 5575 7045
Код доступу: 6cUwN2

Координатори:
- завідувачка кафедри, доктор культурології Любов БОЖКО
- доцент, к.п.н. Алла АНІЩЕНКО
- доцент, к.е.н. Марина ЗАЙЦЕВА

Доповідачі:

«День прав людини»
Харківська державна академія культури
Завідувачка кафедри туристичного бізнесу,
доктор культурології, доцент Любов БОЖКО

«Конституційні права і свободи людини в Україні»
Регіональний координатор взаємодії з громадськістю
Уповноваженого Верховної Ради України з
прав людини в Харківській області Олександр МІНЕНКОВ

«Ювенальна превенція на захисті прав дітей»
Інспектор відділу ювенальної превенції
Управління превентивної діяльності
Головного управління національної Поліції України
капітан поліції Олександр САЛО

«Надання допомоги постраждалим від насильства в м. Харків»
Харківська громадська організація Соціальний всесвіт,
Голова Правління Алла АНІЩЕНКО

«Діяльність громадських організацій щодо захисту прав людей з вадами зору»
Харківська громадська організація Незрячих Юристів
Голова громадської організації Олег ЛЕПЕТЮК

«Сприяння діяльності закладам соціальної спрямованості м. Харків»
Президентка ХОМГО
«Харківський центр волонтерів» Світлана СІТНІК

«Захист прав та свобод туристів в умовах сучасних викликів: державно-управлінський аспект»
Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»
старший викладач кафедри туризму,
кандидат наук з державного управління Руслана КРИВЕНКОВА

«Нічого для нас без нас: практичні аспекти реалізації прав людини для осіб з інвалідністю»
Харківська державна академія культури
старший викладач кафедри туристичного бізнесу,
кандидат культурології Мирослава ЯРІКО
Висловлюємо глибокі співчуття колегам, рідним та близьким

Висловлюємо глибокі співчуття колегам, рідним та близьким з приводу передчасної смерті Заслуженого артиста України, старшого викладача кафедри майстерності актора Колодочки Миколи Івановича. Світла пам'ять!
Харківський обласний центр зайнятості інформує здобувачів освіти

Харківський обласний центр зайнятості інформує здобувачів освіти, які навчаються або закінчують навчання в Академії та планують майбутнє працевлаштування, у тому числі у Харківському регіоні, щодо можливості надавати свої резюме до електронного банку резюме Державної служби зайнятості України за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

Роботодавці України та Харківського регіону будуть мати можливість оперативно підібрати працівників для задоволення своїх кадрових потреб.

Харківська обласна служба зайнятості готова інформувати студентську молодь про інноваційні сервіси в будь-якому зручному форматі, з урахуванням карантинних обмежень.


Лекція-бесіда, присвячена питанням боротьби з домашнім насиллям та протидії торгівлі людьми

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» запрошуємо вас на лекцію-бесіду, присвячену питанням боротьби з домашнім насиллям та протидії торгівлі людьми. Лектор – старший лейтенант, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області Удовіченко Катерина Ігорівна. Час проведення: 25 листопада о 14.00.

Підключення до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/8727004765?pwd=Nm80Tk9XalpWT25lY0draGVUeTBidz09
Ідентифікатор конференції: 872 700 4765
Код доступу: 123123
Модератор: Попова-Коряк К.О. – помічник проректора з виховної роботи
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Харківська державна академія культури запрошує викладачів та студентів долучитися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада по 10 грудня.

До цього 16-ти денного періоду входять такі важливі для демократичної спільноти дати:
- 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
- 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
- 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством (торгівлею людьми)
- 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
- 5 грудня – Міжнародний день волонтера
- 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги студентства, працівників закладів вищої освіти, громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

У рамках акції вітаємо проведення: дискусій, дебатів, круглих столів, семінарів, лекцій, фото- та відеоконкурсів, годин кураторів та інших заходів, які відображатимуть актуальність теми.ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ


Виставка «Рєпін ХХІ століття» в Харківській державній академії культури

«Рєпін – динозавр у світі мистецтва» – такий підпис міститься на одному із плакатів, представлених на арт-виставці «Рєпін ХХІ століття». Ідея проєкту належить студентам кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, які через твори намагалися продемонструвати сучасне бачення молоддю творчості видатного художника. Кожен представлений плакат доповнювали короткі авторські анотації або музеологічні коментарі.

На базі ХДАК виставка пройшла за ініціатив кафедри історії, музеєзнавства та пам'яткознавства й художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна. Незважаючи на карантинні обмеження, вона викликала жваве зацікавлення у відвідувачів. Загалом захід відвідало близько 400 людей, кожен з яких зміг по новому інтерпретувати творчість всесвітньовідомого уродженця Харківщини.


День відкритих дверей кафедри майстерності актора

Посилання на відеоконференцію Google Meet: https://meet.google.com/auu-idaj-gcd
Вітаємо Кушнаренко Наталю Миколаївну з призначенням їй державної стипендії!

Відповідно до розпорядження КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» від 29 вересня 2021 р. № 1174-р. призначити довічно стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти з вересня 2021 р.
Кушнаренко Наталі Миколаївні — 1950 року народження, докторці педагогічних наук, професорці кафедри інформаційної бібліотечної та архівної справи факультету соціальних комунікацій і музейно-туристичної діяльності Харківської державної академії культури.
Вітаємо Откидача Володимира Миколайовича з призначенням (дворічної) державної стипендії!

Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2021 року № 906 "Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери" (зі змінами, внесеними Указами від 12 липня 2013 року № 377, від 30 грудня 2013 року № 717 та від 7 травня 2015 року № 256) постановляю: Призначити державні стипендії видатним діячам культури і мистецтва:
Дворічну:
ОТКИДАЧУ Володимиру Миколайовичу – 1948 року народження, докторові мистецтвознавства, професорові кафедри оркестрових інструментів факультету музичного мистецтва Харківської державної академії культури.
Школа педагогічної майстерностіЗасідання відбудеться в онлайн режимі.
Підключення до конференції Zoom: https://zoom.us/j/4370868306?pwd=NGM3SHAxUVpqc2Nab2NYbklzeW1mQT09
Ідентифікатор конференції: 437 086 8306
Код доступу: 2021


Міжнародна наукова конференція
«Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку»

Програма міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку»..РЕГЛАМЕНТ
РОБОТИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«КУЛЬТУРОЛОГІЯ ТА СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ:
ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ»
18 листопада
10.00 – 12.00 Пленарне засідання
Конференція ZOOM: https://bit.ly/3omjMXS
Ідентифікатор конференції:898 0294 3236
Код доступу: 12345
12.00 – 18.00 Секційні засідання Zoom, Skype, Google Meet
14.00 – 18.00 Круглий стіл:
«Проблеми збереження культурної спадщини Сходу
в музейних та архівних зібраннях України»

Головуючий: Бубенюк О., д-р іст. наук, проф.,
зав. відділу Євразійського степу Інститут
сходознавства імені А. Ю. Кримського НАН України
Конференція Google Meet: https://bit.ly/3qxJ47P
19 листопада
10.00 – 13.00 Секційні засідання Zoom, Skype, Google Meet
13.00 – 15.00 Круглий стіл:
«Дистанційна хорова освіта: Moodle, Google Workspace та інші інструменти»
Ведучі: Васильєва О., канд. пед. наук, доц., заст. декана з навч. роботи факультету мистецтв ХНПУ імені Г.С. Сковороди; Воскобойнікова Ю., д-р мистецтвозн., доц. кафедри хорового диригування та академічного співу ХДАК
Конференція Zoom: https://bit.ly/31YCZHx
Ідентифікатор конференції: 974 6078 0378
Код доступу: st3Wzp
15.00 – 16.00 Круглий стіл:
«Академічна доброчесність у науково-дослідній та освітній діяльності: виклики та практики»
Модератор: Рябуха Н., д-р мистецтвозн., доц., декан факультету аудіовізуального мистецтва ХДАК
Конференція Zoom: https://bit.ly/3omjMXS
Ідентифікатор конференції: 898 0294 3236
Код доступу: 12345

Засідання секцій відбудуться на платформі Zoom, Skype та Google Meet відповідно за напрямами:

СЕКЦІЯ ПОЧАТОК ПЛАТФОРМА QR-КОД
МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА ТЕОРЕТИЧНІ ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ І СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ 18 листопада 2021 р. о 13.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3kx63MO
Ідентифікатор конференції:
454 339 8206
Код доступу: 56ct1N
УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА В СИСТЕМІ МІЖЕТНІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА 18 листопада 2021 р. о 13.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3kx63MO
Ідентифікатор конференції:
454 339 8206
Код доступу: 56ct1N
ФІЛОСОФСЬКІ, СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ ТА ПРАВОВІ ВИМІРИ СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ 18 листопада 2021 р. о 14.30 Конференція Zoom: https://bit.ly/3HiJ2Xt
Ідентифікатор конференції:
872 700 4765
Код доступу: 123123
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ, МУЗЕЄЗНАВСТВА ТА ПАМ’ЯТКОЗНАВСТВА 18 листопада 2021 р. о 14.00 Відеозустріч у Google Meet: https://bit.ly/3c9HbGi
ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ВИМІРИ ТУРИЗМУ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3qws0PA
Ідентифікатор конференції:
999 5575 7045
Код доступу: 6cUwN2
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ФАКТОРИ ТА УМОВИ ПСИХІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ЛЮДИНИ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3Dc2tyV
Ідентифікатор конференції:
842 1004 3241
Код доступу: 047609
ДОКУМЕНТНО-КОМУНІКАЦІЙНІ СТРУКТУРИ СУСПІЛЬСТВА: ТЕОРІЇ, СТРАТЕГІЇ, ІННОВАЦІЇ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3Hj6GDi
Ідентифікатор конференції:
534 645 4696
Код доступу: 9gYN2g
ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЛОБАЛЬНОГО СОЦІОКУЛЬТУРНОГО ПРОСТОРУ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3Hkr07p
Ідентифікатор конференції:
266 985 9838
Код доступу: fgcgd3
ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО В СУЧАСНОМУ НАУКОВОМУ ДИСКУРСІ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3kxHEq2
Ідентифікатор конференції:
751 8252 0195
Код доступу: 181121
ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРИКЛАДНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА Й ВИРОБНИЦТВА 18 листопада 2021 р. о 15.30 Конференція Zoom: https://bit.ly/3kvetUA
Ідентифікатор конференції:
813 8553 1010
Код доступу: 12345
МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА В КОНТЕКСТІ ГЕОКУЛЬТУРНИХ ЗМІН 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/32258gZ
Ідентифікатор конференції:
665 053 0896
Код доступу: 6DR24j
МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО В ЧАСОПРОСТОРІ КУЛЬТУРИ: МИНУЛЕ ТА СУЧАСНІСТЬ 18 листопада 2021 р. о 14.00 Конференція Skype: https://bit.ly/3c7oy5S
ХОРОВЕ МИСТЕЦТВО В КРОС-КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ 18 листопада 2021 р. о 13.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3mElBzI
Ідентифікатор конференції:
949 3175 0989
Код доступу: 9U2piX
СВІТОВІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА: МИНУЛЕ Й СУЧАСНІСТЬ 18 листопада 2021 р. о 13.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3HiSnOT
Ідентифікатор конференції:
765 258 3731
Код доступу: 2N4Pja
СХОДОЗНАВЧІ СТУДІЇ 19 листопада 2021 р. о 11.00 Конференція Zoom: https://bit.ly/3F9RTca
Ідентифікатор конференції:
881 4110 5360
Код доступу: 788541

Чекаємо на Вас і Ваші доповіді.


V всеукраїнська науково-практична конференція
«Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів»

Шановні колеги, аспіранти та студенти! Запрошуємо вас взяти участь у V всеукраїнській науково-практичній конференції «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів», що відбудеться 3-4 грудня 2021 року в Навчально-науковому інституті культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Для участі у конференції необхідно до 30 листопада 2021 р. надіслати на електронну адресу otm@sspu.edu.ua заявку та статтю або тези (4-6 сторінок, за бажанням учасника, вимоги за стандартом до тез). Матеріали будуть надруковані після завершення конференції.

Детальніше »

Висловлюємо глибокі співчуття колегам, рідним та близьким

Висловлюємо глибокі співчуття колегам, рідним та близьким з приводу передчасної смерті професора, кандидата мистецтвознавства Житницького Анатолія Зіновійовича. Світла пам'ять!
Харківський обласний центр зайнятості інформує здобувачів освіти

Харківський обласний центр зайнятості інформує здобувачів освіти, які навчаються або закінчують навчання в Академії та планують майбутнє працевлаштування, у тому числі у Харківському регіоні, щодо можливості надавати свої резюме до електронного банку резюме Державної служби зайнятості України за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

Роботодавці України та Харківського регіону будуть мати можливість оперативно підібрати працівників для задоволення своїх кадрових потреб.

Харківська обласна служба зайнятості готова інформувати студентську молодь про інноваційні сервіси в будь-якому зручному форматі, з урахуванням карантинних обмежень.


Іноземці ХДАК декламують поезії українських письменників
ІV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності

У листопаді-грудні 2021 року відбудеться ІV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності. Турнір проводиться за ініціативи Харківського банківського союзу, Харківського університетського консорціуму, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Метою проведення Турніру є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя.

Зареєструватися для участі у Турнірі (до 6 листопада 2021 року) та ознайомитися із Положеннями про проведення Турніру можна на сторінці сайту: http://kbi.karazin.ua/iv-vidkritij-regionalnij-turnir-z-finansovo%d1%97-gramotnosti-2/

Телефон для довідок: 067-943-43-53; 050-401-40-43.


Оголошення щодо вакцинації

У зв`язку з погіршенням ситуації щодо зростання кількості захворюваних на гостру респіраторну хворобу COVID-19 ще раз нагадуємо студентам та співробітникам ХДАК про можливість зробити безкоштовно щеплення в Міській студентській лікарні за адресою вул. Дарвіна, 10.

За довідками звертатися в реєстратуру за телефонами: (057) 725-51-78 та (057)706-15-14.

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством охорони здоров’я України пропонує інформаційні матеріали з вакцинації:
«Вакцинація від COVID-19»
«Як працює вакцина від COVID-19?»
«Де я можу вакцинуватися від COVID-19»


Щорічна онлайн Євровікторина

Представництво ЄС в Україні запрошує студентів взяти участь у щорічній онлайн Євровікторині. Переможці отримають сертифікати та брендову сувенірну продукцію від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Для участі у вікторині необхідно зареєструватися на веб-сайті https://euroquiz.org.ua/euroquiz до 31 грудня 2021 року.


Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент України-2021»

З нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» з жовтня 2021 року по квітень 2022 року реалізує Всеукраїнську конкурсну програму «Кращий студент України-2021». Інформацію про конкурс розміщено на сайті: https://studrespublika.com/vmgo/student.php

Координатор мережі Студреспубліки – Щерба Олександр, телефони: (044) 529-13-75, (063) 267-44-90