Освітньо-професійна програма
«СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО»
Другого (магістерського) рівня вищої освіти
за спеціальністю 026 Сценічне мистецтво
галузі знань 02 Культура і мистецтво
Освітня кваліфікація: Магістр сценічного мистецтва
Історія освітньо-професійної програми За спеціальністю 026 «Сценічне мистецтво» магістратуру в ХДАК закінчили понад 300 випускників – громадян України та інших країн світу, які успішно працевлаштувалися за фахом. Випускники кафедри за даною спеціальністю працюють акторами, режисерами, співробітниками науково-дослідницьких установ та закладів культури у галузі сценічного мистецтва, викладачами фахових дисциплін у вищих та середніх закладах освіти, педагогами студій, ліцеїв мистецтв, коледжів, на державних керівних посадах структури Міністерства культури та інформаційної політики, а також Міністерства освіти і науки України. На основі моніторингу потреб і пропозицій стейкхолдерів (протягом 2019 – 2023 рр.) структура та зміст ОПП щорічно оновлювалися відповідно до сучасних вимог.
Мета освітньо-професійної програми
Основний фокус освітньо-професійної програми
Особливості програми Освітня програма має широкий спектр навчальних дисциплін циклу професійної, практичної, науково-дослідницької, педагогічної підготовки. Освітньо-професійна програма «Сценічне мистецтво» передбачає студецентрований підхід до здобувачів вищої освіти, який здійснюється у форми індивідуального вибору магістром вектору набуття знань, умінь та навичок акторської та/або режисерської діяльності. Програмою передбачено виконання кваліфікаційної роботи, яка передбачає розв’язання складної спеціалізованої задачі практичної та наукової проблеми відповідного рівня у сфері сценічного мистецтва із застосуванням теорії й методики предметної галузі та сфери професійної діяльності.
Придатність випускників освітньої програми до працевлаштування (у т.ч. відповідно до класифікатора професій) Професійні назви робіт, що здатен виконувати магістр сценічного мистецтва регулюються класифікатором професій (ДК 003:2010), іншими нормативно-законодавчими державними документами.
Професійні назви робіт: Професійні назви робіт, що здатен виконувати магістр сценічного мистецтва регулюються класифікатором професій (ДК 003:2010), іншими нормативно-законодавчими державними документами. Процент працевлаштування випускників ОПП за профілем освіти достатньо високий, певний контингент продовжує освіту на наступному рівні вищої освіти.
Продовження навчання
Рівень вищої освіти: другий (магістерський) рівень |
Гарант програми ОПП «Сценічне мистецтво» Рецензування, обговорення ОПП Положення про Асоціацію стейкхолдерів та опитування Силабуси Положення про кваліфікаційну магістерську роботу Курси за вибором Архів |