ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ І МУЗЕЙНО-ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Кафедра інформаційних технологій

Обговорення зі студентами проблем та перспектив
освітньо-професійної програми «Інформаційна та документаційна діяльність»

31 травня 2022 року о 14:00 в онлайн-форматі взяли участь викладачі кафедри та студенти 1-3 курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібіліотечна та архівна справа», освітня програма «Інформаційна та документаційна діяльність». У рамках круглого столу розглядались актуальні проблеми вдосконалення методики викладання та підсумкової атестації за дисциплінами кафедри в онлайн-форматі із застосуванням сервісів G-Suite, негативні впливи тривалої травмуючої ситуації (принципи самодопомоги). За підсумками круглого столу були визначені напрями вдосконалення матеріалів курсів в електронному вигляді, пояснено подальші етапи навчальної дільності та визначено роль наукової та організаційної діяльності серед студентів.

Буклет спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", освітня програма «Інформаційна та документаційна діяльність»
Виробнича практика 2021 року. Звіт
Випуск магістрів 2019 року
Виробнича практика 2018 року. Початок
Виробнича практика 2018 року. Звіт
Захист магістерських робіт
День відкритих дверей
Студенти ХДАК на Форумі лідерів змін
Профорієнтаційна робота
Міжфакультетський конкурс Travel Show
Профорієнтаційна робота у Харківській ЗОШ №28
Профорієнтаційна робота у Харківській ЗОШ №57
Профорієнтаційна робота у Харківській гімназії №34

Буклет спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа",
освітня програма «Інформаційна та документаційна діяльність»
Виробнича практика 2021 року. Звіт

Відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання ФСК спеціалізації "Інформаційна та документаційна діяльність". Здобувачі розповіли, як застосовували знання отримані під час лекцій на практиці та яких практичних навичок набули. Вітаємо наших студентів!

Презентація проходження практики у Харківському міському центрі зайнятості

Випуск магістрів 2019 року
Виробнича практика 2018 року. Початок

Виробнича практика - 2018. Це перша виробнича практика для студентів 3 курсу спеціалізації "Інформаційна та документаційна діяльність", під час якої наші чарівні студентки застосовують отримані теоретичні знання на практиці. І до речі, роблять це успішно! Давайте поглянемо, як відбувається ознайомлення з організаційно-управлінськими засадами, структурою, технологією, функціями та напрямами діяльності діловодних та адміністративно-кадрових, архівних, інформаційних служб та підрозділів установ і підприємств.


Виробнича практика 2018 року. Звіт

Відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання ФСК спеціалізації "Інформаційна та документаційна діяльність". Дівчата розповіли, як застосовували знання отримані під час лекцій на практиці та яких практичних навичок набули. Було дуже приємно, що всі отримали позитивні відгуки від установ-баз практики та запрошення на роботу!!! Під час захисту студентки продемонстрували високопрофесійне володіння матеріалом та сучасними інформаційно-комунікцаійними засобами. Окремо необхідно відзначити креативний підхід у підготовці презентаційних матеріалів. Вітаємо наших студентів! Так тримати!!!

Презентація проходження практики у Харківському міському центрі зайнятості
Презентація проходження практики у загальному відділі та архіві Харківського національного медичного університету
Захист магістерських робіт

18.01.2019 відбувся захист магістерських робіт магістрів денного відділення напряму "ДІД". Вітаємо дівчат із успішним захистом, бажаємо наснаги та успіхів у подальших кроках у професійній та науковій діяльності!


День відкритих дверей

16.12.2018 р. відбувся день відкритих дверей у Харківській державній академії культури. Дякуємо всім, хто завітав до нашої академії, не дивлячись на холодну та похмуру зимову погоду!


Студенти ХДАК на Форумі лідерів змін

Пишаємось нашими студентами! Зустрічайте надзвичайно цілеспрямованого хлопця нашого факультету, студента 4 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», екс-голову студентської ради Харківської державної академії культури, відповідального студента і, як виявилося, чудового актора та активного громадського діяча – Володимир Суєцький. 14 грудня 2018 року він представляв студраду ХДАК на Форумі лідерів змін: Харківська область, що проходив у м. Харкові. Позаду вражаюча кількість відвіданих заходів, а попереду, сподіваємося, блискуча кар’єра.

Профорієнтаційна робота

Студентка 4 курсу спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" Наталія разом із викладачем кафедри інформаційних технологій Іриною Олександрівною Побіженко відвідали школу №38 м. Харкова та розповіли про переваги навчання за спеціалізаціями "Інформаційна та документаційна діяльність" та "Інфокомунікації в документно-інформаційній діяльності".


Міжфакультетський конкурс Travel Show

06.12.2018 відбувся міжфакультетський конкурс Travel Show, в якому приймали участь студенти факультету соціальних комунікацій з темою Мексика.
Профорієнтаційна робота у Харківській ЗОШ №28

Завідувач кафедри інформаційних технологій Асєєв Георгій Георгійович та викладач кафедри Побіженко Володимир Вікторович відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №28 та презентували учням нову спеціальність "Інформаційні системи та технології", а також розповіли про переваги навчання за освітньою програмою "Інформаційна та документаційна діяльність".


Профорієнтаційна робота у Харківській ЗОШ №57
Профорієнтаційна робота у Харківській гімназії №34