ФАКУЛЬТЕТ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра музично-драматичного театру

ОПП Бакалавр - "Акторське мистецтво музично-драматичного театру"

Гарант ОПП. Кудрич Людмила Володимирівна, доцент, Заслужена артистка України, завідувач кафедри музично-драматичного театру.

Мета. Метою програми є підготовка високопрофесійних фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми у сфері сценічного, зокрема акторського, вокального, виконавського мистецтва, що передбачає застосування певних теорій та методів сценічної, педагогічної діяльності у сфері сценічного мистецтва і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Придатність випускників до працевлаштування. Зміст і структура програми дає змогу отримати знання та навички для працевлаштування в державному та приватному секторах різних сфер сценічної діяльності.
Сфера працевлаштування: заклади мистецтв (театри, філармонії), заклади освіти культури та мистецтв, школи мистецтв та естетичного виховання.
Професійні назви робіт відповідно до Національного класифікатора професій ДК 003:2010:
2455 Професіонали в галузі кіно, театру та естради; 2455.2 Актор (артист) театру; Керівник колективу (театрального, самодіяльного та ін.); Керівник студії за видами мистецтва та художньої творчості, за інтересами та ін.)
2320 Викладач мистецького ліцею; Викладач театральних дисциплін